Chaty a chalupy k pronajmutí - Orlické hory

 

Roubená chalupa u obce Hláska v Orlických horách

 
Chalupa v Rampuších v Orlických horách - pohled zvenkuChalupa k pronajmutí v Rampuších v Orlických horách - bazén
Chalupa v Orlických horách - pokojChalupa k pronajmutí v Rampuších v Orlických horách - pokojChalupa v Orlických horách - Rampuše - obývací pokoj Chalupa v Orlických horách - Rampuše - posezení Chalupa v Orlických horách - Rampuše - obývací pokojChalupa v Orlických horách - Rampuše - posezení u krbových kamenChalupa v Orlických horách - Rampuše - posezení Chalupa v Orlických horách - Rampuše - obývací pokojChalupa k pronajmutí v Rampuších v Orlických horách - jídelní stůlChalupa k pronajmutí v Rampuších v Orlických horách - kuchyňkaChalupa v Orlických horách - Rampuše - koupelnaChalupa k pronajmutí v Rampuších v Orlických horách - stolní tenisChalupa v Orlických horách - Rampuše - herna se stolním tenisemChalupa v Orlických horách - Rampuše - pohled do obývacího pokojeChalupa v Orlických horách - Rampuše - bazénChalupa v Orlických horách - Rampuše - infrasauna a bazénChalupa v Orlických horách - Rampuše - pohled na uzavřený dvůrChalupa k pronajmutí v Rampuších v Orlických horách - venkovní posezení posezeníChalupa k pronajmutí v Rampuších v Orlických horách - venkovní posezeníChalupa k pronajmutí v Rampuších v Orlických horách - venkovní posezeníChalupa k pronajmutí v Rampuších v Orlických horách - dětské hřištěChalupa k pronajmutí v Rampuších v Orlických horách - hřiště a trampolína pro dětiChalupa v Orlických horách - Rampuše - pohled od rybníčkuChalupa v Orlických horách - Rampuše - pohled zvenkuChalupa k pronajmutí v Rampuších v Orlických horách - pohled zvenkuChalupa k pronajmutí v Rampuších v Orlických horách - pohled zvenku
 

CENY ZA PRONAJMUTÍ CHALUPY

Chalupa u obce Hláska v Orlických horách - kód rk31

 

Týdenní pobyty  
letní sezona (červenec – srpen) 19.900 Kč/objekt/týden
zimní sezona (leden – březen) 17.500 Kč/objekt/týden
mimosezona (duben - červen, září – prosinec)                     12.500 Kč/objekt/týden
Vánoce (pouze týden) 17.500 Kč/objekt/týden
silvestr (pouze týden) 29.900 Kč/objekt/týden
Kratší pobyt (pouze duben, květen, září-15.12.)  
pobyt na 4 noci 9.900 Kč/objekt/4 noci
pobyt na 3 noci 8.900 Kč/objekt/3 noci
pobyt na 2 noci (nelze u státních svátků) 7.700 Kč/objekt/2 noci

                                                                      

Na místě se skládá kauce 2000 Kč, hradí se spotřebovaná elektrická energie, rekreační poplatek (13 Kč/osoba/den), v topné sezoně uhlí dle spotřeby, poplatek za psa (100 Kč/noc), případně pronájem plynového grilu (200 Kč/týden).

V letní a zimní sezoně pouze týdenní pobyty, v mimosezoně i kratší pobyty - min. 2 noci, ve státní svátky min. 3 noci, Velikonoce min. 4 noci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

______________________________________________________________________________

Zaujalo nás - tipy na cesty a dovolenou

 

Česká pohoda nabízí pohodovou dovolenou na českém venkově. Místa jako stvořená pro pohodovou dovolenou jsou ale i jinde v Evropě. Na ta, která jsme již objevili bychom vás rádi upozornili.

 

Spoustu míst, kde najdete opravdu klid a soukromí je v Chorvatsku - především na chorvatských ostrovech. Na nich můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou u moře. A nejkomornější je pak ubytování v soukromí v Chorvatsku - ubytování v "robinzonádách", na majácích, v apartmánech přímo u moře, vesměs v klidných místech, nepostižených masovým turismem.

 

Poněkud jinou romantiku nabízí dovolená v Itálii. Vzhledem k charakteru pobřeží v Itálii nenajdeme tolik neobjevených klidných zátok. Zato je nabídka ubytování a apartmánů v Itálii o dost pestřejší. Kromě tradiční dovolené u moře zde najdete širokou nabídku apartmánů v horách, na březích jezer, na venkově ...

 

A ještě jinak prožijete dovolenou v sousedním Rakousku. Nejen Alpy a v Alpách velmi oblíbené ubytování na statku, ale také vinařské oblasti Rakouska s ubytováním na vinařském dvoře.

 

A po návratu z romantické evropské dovolené vám možná přijde vhod zase trochu domácí romantiky, pro změnu trochu jiné než chalupy a stylové rodinné penziony. V čase podzimního nečasu je jistě nejlákavější vyrazit na romantický pobyt a nebo přímo wellness pobyt do některého z wellness hotelů nebo lázní, které tento typ romantiky také nabízejí.

 

 
 

 

Všechna práva stránky Chaty a chalupy k pronajmutí - Chalupa u obce Hláska vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz